360° CIGARE & WHISKY - cigáro a whisky

599,00 Kč
S DPH 2 dny

Goatier 360° - CIGÁRO A WHISKY

Balení obsahuje: 9 ks bambusových tyčinek + skleněný flakónek 360° s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa 360° je balený v papírové krabičce

Počet
Skladem

Goa 360°- jasný a sférický design, skvělý dárek pro ženy i muže

Moderní a velmi dekorativní difuzér Goa 360° je ideálním unisex dárkem. Goatiérka s oblým dnem bude v interiéru působit lehce a křehce. Difuzér se naklání do stran, dopřejte mu více prostoru a nechte jej provonět dům.

Vůně: CIGARE & WHISKY - cigáro a whisky

Čichový základ: Dřevitý

Čichová pyramida:

  • Hlava: mandarinka
  • Srdce: teakové dřevo
  • Základ: jantar

Charakter vůně:
Vůně unisex... Oblíbená mezi ženami a muži. Vůně oslav a festivalů.. Noc je v plném proudu, zahalená v tabákovém oparu, s vůní whisky. Úchvatná kombinace mandarinky a teakového dřeva. Sváteční a hřejivá vůně.

mandarinka  teak  jantar

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 250 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 4 - 6 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou goatierku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
258CW
4 ks

Parametry

Objem
parfémovaná náplň 250ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

360° CIGARE & WHISKY - cigáro a whisky

Goatier 360° - CIGÁRO A WHISKY

Balení obsahuje: 9 ks bambusových tyčinek + skleněný flakónek 360° s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa 360° je balený v papírové krabičce

Napsat hodnocení produktu