360° LIN BLANC - bílé prádlo

599,00 Kč
S DPH 2 - 4 dny

Goatier 360° - BÍLÉ PRÁDLO

Balení obsahuje: 9 ks bambusových tyčinek + skleněný flakónek 360° s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa 360° je balený v papírové krabičce

Počet
Skladem

Goa 360°- jasný a sférický design, skvělý dárek pro ženy i muže

Moderní a velmi dekorativní difuzér Goa 360° je ideálním unisex dárkem. Goatiérka s oblým dnem bude v interiéru působit lehce a křehce. Difuzér se naklání do stran, dopřejte mu více prostoru a nechte jej provonět dům.

Vůně: LIN BLANC - bílé prádlo

Čichový základ: Aromatický

Čichová pyramida:

  • Hlava: ozónový soulad
  • Srdce: kytice bílých květů
  • Základ: průhledné pižmo

Charakter vůně:
Obklopte se jemně vzdušnou vůní evokovanou smyslnými bílými květy. Tento pocit svěžesti odráží vůni sušených květin během léta.  Pocit čistoty bude šířit po celém domě. Vzdušná vůně, jemná nádherná svěžest čerstvě vypraného bílého prádla.

   

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 250 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 4 - 6 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou goatierku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
258LB

Parametry

Objem
parfémovaná náplň 250ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

360° LIN BLANC - bílé prádlo

Goatier 360° - BÍLÉ PRÁDLO

Balení obsahuje: 9 ks bambusových tyčinek + skleněný flakónek 360° s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa 360° je balený v papírové krabičce

Napsat hodnocení produktu