Bül JASMIN YLANG - jasmín a ylang

498,00 Kč
S DPH 2 - 4 dny

Goatier BÜL- JASMÍN YLANG

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek s náplní o objemu 200 ml

Aroma difuzér Goa BÜL je balený v tvrzeném papíru

Počet
Skladem

Goa BÜL - působivý design ve tvaru koule

Aroma difuzér BÜL je impozantní pro svou dokonalou oblost a jas barev. Začleňte jej do svého domova a zkombinujete s barvami Vašeho interiéru. Z váce barev a vůní typu aroma difuzéru BÜL vybírejte zde.

Vůně: JASMIN YLANG - jasmín a ylang

Čichový základ: Dřevitý

Čichová pyramida:

  • Hlava: Ylang Ylang
  • Srdce: bílý jasmín
  • Základ: tuberóza

Charakter vůně:
Elixír z bílých květů.. Okouzlující vůně egyptského jasmínu se mísí s pudrovými tóny jasmínu z francouzského Grasse. Tuto rozkvetlou symfonii změkčují okvětní lístky gardénie a karafiátu. Výtečnou vůni nakonec zahalí exotický oheň vznešeného ylang ylang z ostrova Mayotte. Dokonalá, nadčasová vůně pro milovníky jasmínu.

  jasmin 

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 200 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 3 - 5 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou goatierku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
292JY

Parametry

Objem
200ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Bül JASMIN YLANG - jasmín a ylang

Goatier BÜL- JASMÍN YLANG

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek s náplní o objemu 200 ml

Aroma difuzér Goa BÜL je balený v tvrzeném papíru

Napsat hodnocení produktu