Cocoon CANNELLE ORANGE - pomerančová skořice

499,00 Kč
S DPH 2 dny

Goatier COCOON - POMERANČOVÁ SKOŘICE

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek COCOON s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Počet
Poslední kus skladem

Goa COCOON - design jasných barev pro Váš interiér

Cocoon je více než jen designovým difuzérem, je skutečným objektem pro interiérovou dekoraci tím, že přináší dotek třpytivé barvy. Vybírejte i z mnoha dalších dostupných vůní a barev řady Goa Cocoon.

Vůně: CANNELLE ORANGE - pomerančová skořice

Čichový základ: Kořenitý

Čichová pyramida:

  • Hlava: čerstvý pomeranč
  • Srdce: skořice
  • Základ: hnědý cukr

Charakter vůně:
Kyselá šťáva čerstvého pomeranče, pikantnost a horkost koření a teplo lesa jsou příjemné v této živé a radostné vůni. Sladká kořenitá vůně zahřeje v chladivém zimním období a podporuje atmosféru Vánoc.

pomeranč  skorice  cukr

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 250 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 4 - 6 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou goatierku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
228CO
1 Položka

Parametry

Objem
250ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Cocoon CANNELLE ORANGE - pomerančová skořice

Goatier COCOON - POMERANČOVÁ SKOŘICE

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek COCOON s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Napsat hodnocení produktu