Cocoon FIGUE & MURE SAUVAGE - fík a ostružina

499,00 Kč
S DPH 2 - 4 dny

Goatier COCOON - FÍK A OSTRUŽINA

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek COCOON s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Počet
Skladem

Goa COCOON - design jasných barev pro Váš interiér

Cocoon je více než jen designovým difuzérem, je skutečným objektem pro interiérovou dekoraci tím, že přináší dotek třpytivé barvy. Vybírejte i z mnoha dalších dostupných vůní a barev řady Goa Cocoon.

Vůně: FIGUE & MURE SAUVAGE - fík a ostružina

Čichový základ: Dřevitý

Čichová pyramida:

  • Hlava: růýový grapefruit
  • Srdce: červené bobule
  • Základ: pižmo

Charakter vůně:
Ovocné pokušení.. Náruč plná červených plodů okamžitě láká ke gurmánskému zážitku. Stačí si jen přivonět a podlehnete kouzlu lahodného a chuťového pokušení. Potěšte nejen své čichové, ale i chuťové buňky touto svěží ovocnou vůní, ketrou podtrhuje vůně ovocného dřeva a zjemňuje vůně pižma.

grep  fiky  ostruzina

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 250 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 4 - 6 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou goatierku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
228FM

Parametry

Objem
250ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Cocoon FIGUE & MURE SAUVAGE - fík a ostružina

Goatier COCOON - FÍK A OSTRUŽINA

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek COCOON s náplní o objemu 250 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Napsat hodnocení produktu