Flore LILAS - šeřík

550,00 Kč
S DPH 2 - 4 dny

Goatier FLORE - ŠEŘÍK

Balení obsahuje:

12 ks bambusových tyčinek + skleněnou goatierku + parfémovanou náplň 260 ml

Elegantní difuzér Goa balený v papírové krabičce

Rozměry flakónku: 30 x 7 x 7 cm

Počet
Skladem

Goa Flore - půvabný květinový design pro Váš interiér

Flore je více než jen designovým difuzérem, něžná goatiérka s květinovou vůní je skutečným šperkem v interiiéru.  Vybírejte i z mnoha dalších dostupných vůní a barev řady Goa Flore.

Vůně: LILAS - šeřík

Čichový základ: Květinový

Čichová pyramida:

  • Hlava: šeřík
  • Srdce: bílé kvítky
  • Základ: pižmo

Charakter vůně:
Květinové lupínky šeříku provoní ovzduší sladkou a nádhernou vůní. Tato sladká jarní vůně je okrášlená tóny pivoněk a vistárie.

   

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alokohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 260 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 4 - 6 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou goatierku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
299LI

Parametry

Objem
260ml

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Flore LILAS - šeřík

Goatier FLORE - ŠEŘÍK

Balení obsahuje:

12 ks bambusových tyčinek + skleněnou goatierku + parfémovanou náplň 260 ml

Elegantní difuzér Goa balený v papírové krabičce

Rozměry flakónku: 30 x 7 x 7 cm

Napsat hodnocení produktu