„Už 20 let víme jak na to...
GOA je odborníkem na smyslovou interiérovou dekoraci. Prostřednictvím elegantně navržených kolekcí a jemných vůní se GOA etablovala na vysokou úroveň v oblasti interiérových parfémů. Toužíme kombinovat čichové a vizuální potěšení s originálními a sofistikovanými tvary takzvanými „Goatiery“ rozličných tvarů, spreje, svíčky a vonné lampy. Kombinace komfortu, jasných barev a jemně vykreslených křivek objevuje umění žít ve francouzském stylu. Široká škála parfémů vyvinutých v městě Grasse, v Provensálsku, nabízí intenzivní a různorodé rozptýlení, přesně podle vašich přání.
Jako lídr francouzského trhu jsme certifikováni značkou "Origine France Garantie". Na cestě za hledáním kvality a transparentnosti splňují všechny naše produkty normy bezpečnosti pro spotřebitele. To je bohatství, které je silou značky GOA.
Od ložnice do obývacího pokoje, přes kuchyni až do koupelny, náš sortiment se přizpůsobí interiéru a vašemu přání. Stejně jako množství rozličných vůní: od jemných, exotických, jarních, květinových, teplých, až po smyslné. Naše parfémy doplňují každou chvíli života a jsou vhodné pro všechny místnosti v domě. Přizpůsobí se vašim smyslovým potřebám a budou den za dnem vašimi průvodci.
Jednoduchý systém, dlouhotrvající vůně.
Elegantní a dekorativní, Goatier je difuzérem vůní pro interiér. Ale v první řadě se jedná o jednoduchou aplikaci. Nalejte vůni do Goatier, vložte dle vašeho přání kytku nebo bambusové tyčinky, které díky své kapilaritě jemně nasáklou vůni rozplynou do prostoru. Intenzitu vůně můžete ovlivnit počtem vložených tyčinek. Umístěte na stabilní povrch /ne na nalakovaný nebo plastový/, aby nedošlo k nečekanému rozlití náplně.
Pod keramické nádoby dávejte podložku, může dojít k poróznímu vytečení.
Za chvíli a na několik týdnů jemně „vydechují“ jemnou vůni.
Může vyvolat alergickou reakci. Vysoce hořlavá kapalina i rozprašovač. Pro případ konzultace s lékařem, uchovávejte obal nebo etiketu. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji vznícení. Nekuřte. Škodlivé pro vodní organismy, způsobuje dlouhodobé nepříznivé účinky. Neodhazujte v přírodě, pokud to je potřebné, do tříděného odpadu.