Esprit MENTHE FROISSEE - drcená máta

550,00 Kč
S DPH 2 dny

Goatier ESPRIT - DRCENÁ MÁTA

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek ESPRIT s náplní o objemu 200 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Počet
Poslední kus skladem

Goa ESPRITve stylu francouzské elegance a luxusu

Jednoduchý systém, vyjímečná vytrvalost. Moderní designový flakónek zkrášlí Váš interiér. Vybírejte i z mnoha dalších dostupných vůní a barev řady Goa Esprit.

Vůně: MENTHE FROISSEE - drcená máta

Čichový základ: Aromatický

Čichová pyramida:

  • Hlava: eukalyptus
  • Srdce: máta
  • Základ: pupeny černého rybízu

Charakter vůně:
Slavnost bylin...  Vzrušující svěžest drceného listu máty rozetřeného mezi prsty podporuje vonný ekalyptus a aromatický černý rybíz. Čistá i něžná, uvolňující a aromaterapeutická vůně doplněná anýzovým akcentem bazalky..

eukalyptus  mata  cerny rybiz

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 200 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 3 - 5 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou nádobku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
303ME
2 ks

Parametry

Objem
200ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Esprit MENTHE FROISSEE - drcená máta

Goatier ESPRIT - DRCENÁ MÁTA

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek ESPRIT s náplní o objemu 200 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Napsat hodnocení produktu