Esprit POUDRE DE SOIE - hedvábný prášek

550,00 Kč
S DPH 2 - 4 dny

Goatier ESPRIT - HEDVÁBNÝ PRÁŠEK

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek ESPRIT s náplní o objemu 200 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Počet
Skladem

Goa ESPRITve stylu francouzské elegance a luxusu

Jednoduchý systém, vyjímečná vytrvalost. Moderní designový flakónek zkrášlí Váš interiér. Vybírejte i z mnoha dalších dostupných vůní a barev řady Goa Esprit.

Vůně: POUDRE DE SOIE - hedvábný prášek

Čichový základ: Aromatický

Čichová pyramida:

  • Hlava: heliotrop
  • Srdce: rýžový prášek
  • Základ: sladká vanilka

Charakter vůně:
Hebkost, harmonie a čistota... Vůně štěstí, vůně šeříku, heliotropu a vanilky. Několik práškových doteků zušlechťuje tento moment půvabu a harmonie.

heliotrop  serik   

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Jak použít bambusové tyčinky? Velmi jednoduše, tyčinky mají vynikající savou vlastnost, vonné složky vzlínají po tyčince a díky alkoholu se krásně rozptýlí do prostoru. Po prvním otevření a vložení tyčinek do goatiérky je patrný úbytek parfému, který se do tyčinek nasákne. Intenzitu uvolňování vůně u aroma difuzérů ovlivníte množstvím tyčinek, obvykle stačí 3-4 tyčinky do malých a středních prostor. Do větších prostor 5-6, množství si brzy snadno určíte sami. Pro získání okamžité intenzity vůně tyčinky jednoduše otočte.

Obsah goatiérky je 200 ml, hodí se do středně velkých místností. Vůně vydrží 3 - 5 měsíců v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání skleněnou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také tyčinky v přírodní nebo černé variantě. Můžete změnit vůni ve svém domově, aniž byste museli měnit skleněnou nádobku.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
303PS

Parametry

Objem
200ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Esprit POUDRE DE SOIE - hedvábný prášek

Goatier ESPRIT - HEDVÁBNÝ PRÁŠEK

Balení obsahuje:

bambusové tyčinky + skleněný flakónek ESPRIT s náplní o objemu 200 ml

Aroma difuzér Goa balený v tvrzeném papírovém obalu

Napsat hodnocení produktu