kytka LIN BLANC - bílé prádlo / růže ve stříbrné keramice

750,00 Kč
S DPH 2 dny

FLEUR DE GOATIER - BÍLÉ PRÁDLO

Balení obsahuje:

stříbrná keramika + přírodní bambusová kytka Ø 11 cm + 200 ml parfémovaná náplň

Luxusni sada Goa balená v papírové krabičce o velikosti 33 x 15 cm

Počet
Poslední kus skladem

Luxusní dárkové balení Goa - Fleur de Goatier

Vůně: LIN BLANC - bílé prádlo

Varianta: přírodní bambusová růže, stříbrná keramika

Další dostupné varianty:   

Čichový základ: Aromatický

Čichová pyramida:

  • Hlava: ozónový soulad
  • Srdce: kytice bílých květů
  • Základ: průhledné pižmo

Charakter vůně:
Obklopte se jemně vzdušnou vůní evokovanou smyslnými bílými květy. Tento pocit svěžesti odráží vůni sušených květin během léta.  Pocit čistoty bude šířit po celém domě. Vzdušná vůně, jemná nádherná svěžest čerstvě vypraného bílého prádla.

   

Co je to aroma difuzér? Náplň aroma difuzéru tvoří vonné složky a alkohol, uvolňováním vůně do prostoru nevznikají žádné škodlivé látky. Obsažené vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše

Použití:
Naplňte keramiku parfémem a ponořte knot s kytkou. Bambusová kytka začne parfém vstřebávat a nasáklou vůni jemně rozplyne do prostoru. Kytka se po chvíli zbarví do barvy náplně. Výsledek je velmi efektní a dekorativní, zcela jistě bude ozdobou Vašeho interiéru.

Obsah náplně je 200 ml, hodí se do malých a středních místností. Vůně vydrží 4 měsíce i déle v závislosti na teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Po vyprchání keramickou nádobku vymyjte teplou vodou a můžete si ji opět doplnit stejnou nebo jinou náplní. Samostatně prodáváme také difuzní kytky. Můžete změnit vůni i barvu květiny, aniž byste museli měnit keramickou nádobku.

Upozornění:
Navzdory veškeré péči při výrobě keramického difuzéru, se může stát, že bude pod účinkem parfému porézní. Doporučujeme umístit na podložku nebo snadno udržovatelný povrch. Vyhněte se umístění difuzéru přímo na jemný povrch jako dřevo, voskovaný a lakovaný nábytek, mramor a plastové povrchy.

Bezpečností opatření: hořlavina, chraňte před otevřeným ohněm. Neužívejte vnitřně, nenechávejte v dosahu dětí a vyvarujte se přímého kontaktu s očima.

Výrobce: Goa France Parfémové výtažky produktů Goa pocházejí z města Grasse. Výrobky jsou vyráběny ve Francii. Všechny produkty GOA mají certifikát Original France Guarantee

GOA
290R18
2 ks

Parametry

Velikost
rozměry balení 33x15cm
Objem
parfémovaná náplň 200ml

Mohlo by vás také zajímat

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

kytka LIN BLANC - bílé prádlo / růže ve stříbrné keramice

FLEUR DE GOATIER - BÍLÉ PRÁDLO

Balení obsahuje:

stříbrná keramika + přírodní bambusová kytka Ø 11 cm + 200 ml parfémovaná náplň

Luxusni sada Goa balená v papírové krabičce o velikosti 33 x 15 cm

Napsat hodnocení produktu